JaBack

Dosya yedekleme yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 40 MB
  • Version 9.13
  • Dil İngilizce
  • Firma HiTek Software
JaBack gelişmiş özelliklere sahip bir yedekleme programıdır.  Yaptığı yedekleme sayesinde bilgisayarınızda bulunan önemli bilgilerinizi, dosyalarınızı hiçbir veri kaybına uğratmadan yedekleme işlemini yapmaktadır. 
JaBack gelişmiş özelliklere sahip bir yedekleme programıdır. 

Yaptığı yedekleme sayesinde bilgisayarınızda bulunan önemli bilgilerinizi, dosyalarınızı hiçbir veri kaybına uğratmadan yedekleme işlemini yapmaktadır. 

Programı kurduktan sonra zaman ayarlamasını yapmanız yeterli olacaktır. Geri kalan kısmı JaBack kendisi otomatik olarak gerçekleştirmektedir. 

Yedeklediğiniz dosyalarınızı zip formatına dönüştürerek istediğiniz zaman ulaşmanızı sağlamaktadır. Programın kullanımı çok kolay olduğu gibi hiçbir ek kuruluma, arayüze gerek duymaz, üstelik ücretsiz ve güvenle kullanabileceğiniz bir programdır.

Gelişmiş özellikleri sayesinde işlemini bitirdikten sonra size e-posta yoluyla bildirim göndermektedir. Dosyalarda yapacak olduğunuz değişiklikleri yedekte tuttuğunuz dosya ile değiştirebilir, dosyalarınıza isim, tarih ekleyerek de arşivinize daha kolay ulaşmanızı sağlayabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
JaBack indir